Club Esportiu d'Orientació Oros

2a La Gola O-Free, Dosrius, 8/desembre/2018

08h 45' : Recepció, control d'inscripcions, noves inscripcions i lliurament de pinces SI 09h 45' : Control de sortida i lliurament de mapes 10h 00' : Sortida 13h 00' : Hora límit sense penalització 13h 30' : Desqualificació

Relació d'inscrits a 6 de desembre

Tornar a "Propera"

Dorsal rjeta SI Nombre                                  Club           EQUIPO               
OEL  (21)   180:00 min  20 C  0  

     3  1363999 RUBEN CASTRO NOMS                       NO CLUB        ALTAÏR TEAM          
     6  1399917 MIREIA MARTINEZ  TOME                   COC            ARA VINC             
    12  2007906 DIEGO MATA CASTRO                       NO CLUB        BLACKELK             
    21  2035418 AITOR MEDRANO MEDRANO                   NO CLUB        CERRO P'ARRIBA       
    24  8638383 PERE BOSSA BUESO                        COC            COC COC              
    25  7200222 JAUME MIRALLES FABREGUES                COC            CODI AITE            
    28  2006112 ALBERT REVERTE MOYA                     MONTSANT       DUNITA LOCURITA      
    29  2007954 ENRIQUE GARCIA VICENTE DE VERA          NO CLUB        EG                   
    33  1421603 PEP MICO CANUT                          NO CLUB        ELEVEN               
    36  2007915 ALBERT SOTERAS BEGUES                   ALTRE          ESPLAI 4P            
    39  2007956 ROSA AMAT GALLEMI                       NO CLUB        ESTASSAVERDISSES DEM 
    40  2007957 ANDREU SIERRA FERRE                     NO CLUB        ESTASSAVERDISSES DEM 
    48  1410458 ORIOL NAVARRO LOPEZ                     FARRA_O        KOMANDO NAFARROA     
    51  8050859 MARC RAFOLS APARICIO                    COC            LA NOVA FITA         
    58  2007961 MANUEL ANGEL RODRIGUEZ MOLINA           NO CLUB        MANUJUVE             
    59  7207533 MARC BALLABRIGA COSTA                   ALTRE          MARC BALLABRIGA      
    60  7207508 MERITXELL FREIXAS NOGUE                 ALTRE          MERI FREIXAS         
    82  7209334 JOSEP MARIA FREIXAS NOGUE               ALTRE          PATOI                
    94   553329 FERRAN SANTOYO MEDINA                   FARRA_O        SANTOYO TEAM         
    99  1008303 MIQUEL MARIMON GAMELL                   UE.VIC         SOL SOLET            
   122  8638414 ALBERT DAVI RECASENS                    COC            VAIG SOLET           



OJV  (18)   180:00 min  20 C  0  

    18  2007911 CONCEPCIO PEREZ FERNANDEZ               NO CLUB        CARLES CUARENTON     
    19  2007912 CARLES MOLINA DEL PERAL                 NO CLUB        CARLES QUARENTON     
    20  2007913 LLUC MOLINA PEREZ                       NO CLUB        CARLES QUARENTON     
    37  2007916 JOAQUIM RAMOS SUBIRANA                  NO CLUB        ESTASSAVERDISSES     
    38  2007917 LAIA RAMOS AMAT                         NO CLUB        ESTASSAVERDISSES     
   100  2007938 MARTI HERNANDEZ OLIVERAS                NO CLUB        SUPORTERS 1 CARLES C 
   101  2007939 DANI HERNANDEZ TORRENT                  NO CLUB        SUPORTERS 1 CARLES Q 
   102  2007940 MARIA OLIVERAS TAPIAS                   NO CLUB        SUPORTERS 1 CARLES Q 
   103  2007941 DANIEL ARRIBAS SEQUERA                  NO CLUB        SUPORTERS 2 CARLES Q 
   104  2007942 ALEX ARRIBAS SEQUERA                    NO CLUB        SUPORTERS 2 CARLES Q 
   105  2007958 DANIEL ARRIBAS DEL PERAL                NO CLUB        SUPORTERS 2 CARLES Q 
   106  2007943 DAVID SOLER SERRANO                     NO CLUB        SURICATAS            
   107  2007944 MAITE BAQUEDANO FERNANDEZ               NO CLUB        SURICATAS            
   108  2007945 MIREIA SOLER BAQUEDANO                  NO CLUB        SURICATAS            
   118   352179 FERRAN SUBIRANA BARGALLO                NO CLUB        VAGADEFAM.CAT        
   119   403372 ERIC BOHER GARCIA                       NO CLUB        VAGADEFAM.CAT        
   120  2010044 IGNASI BARBA PALLES                     NO CLUB        VAGADEFAM.CAT        
   121  2016931 DAVID FARELL GARRIGOS                   COC            VAGADEFAM.CAT        



OSE  (40)   180:00 min  20 C  0  

     4  2007901 BLANCA CARLES GABARRO                   NO CLUB        AMFIBI GRAN          
     5  2007902 MAURE MORERA SABATE                     NO CLUB        AMFIBI GRAN          
    13  2007907 ANNA SANTAMARIA OLIVA                   NO CLUB        BNEFIT CENTER        
    14  2007908 GERARD TOLOSA NUNEZ                     NO CLUB        BNEFIT CENTER        
    15  2007909 ALEIX ZORRILLA MARTINEZ                 NO CLUB        BNEFIT CENTER        
    16  2007910 JOSEP LECINA -                          NO CLUB        BNEFIT CENTER        
    17  2007955 ROGER CHIMISANAS ROMAN                  NO CLUB        BNEFIT CENTER        
    34  2007914 JORDI ESPELT RIERA                      NO CLUB        ESPARRAPAJERS        
    35  2129172 DAVID MARTI RAMA                        UE.SABADELL    ESPARREPAJERS        
    52  2007920 LAURA BOSCH BORRAS                      NO CLUB        LOST AND FOUND       
    53  2007921 OLESYA EGOROVA EGOROVA                  NO CLUB        LOST AND FOUND       
    54  2007922 ANNA MARTINEZ FERNANDEZ                 NO CLUB        M&M                  
    55  2007923 NICOLAS MARTINEZ MILLAN                 NO CLUB        M&M                  
    61  2007925 ORIOL COSP ARQUE                        NO CLUB        MURGOLES             
    62  2007926 ANNA INGLES FIGUEROLA                   NO CLUB        MURGOLES             
    63  2007927 MARC MESEGUER LINARES                   NO CLUB        MURGOLES             
    64  8638373 ANNA FEBRER GALVANY                     UPC            MURGOLES             
    71  2007928 ALEXANDRA MOROS SANZ                    NO CLUB        NUTRIS               
    72  2007929 ALBERT MAYOLA COROMINA                  NO CLUB        NUTRIS               
    73  1394750 SANTI VILA GRAU                         A.E.MATXACUCA  OLI TEAM             
    74  1625430 JORDI OLIVE DOMENECH                    NO CLUB        OLI TEAM             
    75  2128231 ENRIC LOZANO PASTOR                     NO CLUB        ORIENTARRUCS         
    76  2129168 JOAN BRUNET ESQUIUS                     UE.SABADELL    ORIENTARRUCS         
    79   403795 MARCO GAMEZ COBOS                       NO CLUB        O-STIA               
    80   409041 ALBERTO GARCIA GUERRERO                 NO CLUB        O-STIA               
    81  8665015 FERRAN LLOMBART PUGA                    NO CLUB        O-STIA               
    89  2007934 OLEGUER VALLBE ARIS                     NO CLUB        RAMON PONS           
    90  2007935 OSCAR CORNET PERERNAU                   NO CLUB        RAMON PONS           
    91  2007936 PAU MARTORELL BESORA                    NO CLUB        RAMON PONS           
    92  1396918 ALBERT HUGUET COS                       NO CLUB        ROVELLONS            
    93  2006179 MERITXELL CAMPANY HERRERO               NO CLUB        ROVELLONS            
    95  1806974 SANDRA GRAUPERA PADROS                  ALTRE          SANTTORNEMI          
    96  2007937 MARIA RIUS BONJOCH                      NO CLUB        SANTTORNEMI          
    97  1400198 ELENA GATTI -                           NO CLUB        SLEEPING BEAUTIES    
    98  1400198 JING ZHANG NA                           NO CLUB        SLEEPING BEAUTIES    
   111  2007947 JONATHAN TARIFA GONZALEZ                NO CLUB        TORDS ATHLETIC CLUB  
   112  2007948 CARLOS GONZALEZ GARCIA                  NO CLUB        TORDS ATHLETIC CLUB  
   113  2007949 AARON PICA PARDOS                       NO CLUB        TORDS ATHLETIC CLUB  
   114  2007950 SERGIO MARTINEZ SANCHEZ                 NO CLUB        TORREPINOSERS        
   115  2007951 AZAHARA SUANA FONSECA                   NO CLUB        TORREPINOSERS        



OVE  (45)   180:00 min  20 C  0  

     1  8664311 IGNASI PEREZ VEGARA                     ALIGOTS        ALIGOTS STA. CRISTIN 
     2  8665002 CRISTINA VALIENTE ORTEGO                ALIGOTS        ALIGOTS STA.CRISTINA 
     7  1408279 ORIOL BORRAS CAJIGOS                    ALTRE          AVENTURA X-PERIENCE  
     8  1425739 ISABEL GELADA SALAZAR                   ALTRE          AVENTURA X-PERIENCE  
     9  2007903 MARIA ALONSO QUINTANA                   NO CLUB        BARDISSES            
    10  2007904 DAVID IGLESIAS IGLESIAS                 NO CLUB        BARDISSES            
    11  2007905 ESTEVE ALONSO QUINTANA                  NO CLUB        BARDISSES            
    22  2034872 EVA GONZALE CERRATO                     NO CLUB        CIM TEIA             
    23  2034874 ADRIA GUERRERO BAILEN                   NO CLUB        CIM TEIA             
    26  1411682 JORDI GINES PUERTAS                     COC            COMPASS-O            
    27  1470670 MAITE TORREJON LAZARO                   COC            COMPASS-O            
    30  1470653 SERGI MUNOZ BARCIA                      ALTRE          EGAN                 
    31  2120316 AMPARO RODRIGUEZ NAVAS                  ALTRE          EGAN                 
    32  2128230 SALVA TURULL SERRA                      ALTRE          EGAN                 
    41  1234026 JORDI VILA TORRAS                       FARRA_O        FARRAS DEL MONTSENY  
    42  1400232 PERE ESTEBAN VEA                        FARRA_O        FARRAS DEL MONTSENY  
    43  2007959 JOSEP MARIA CARBO MARTI                 ALTRE          GAFARRUNS 1          
    44  2016865 MELIBEA QUINTANA SOLA                   UE.VIC         GAFARRUNS1           
    45  2007960 CESARE FAVA CASAVELLA                   NO CLUB        GAFARRUNS1           
    46  1603321 ALBERT GOMEZ PUIG                       NO CLUB        GOES5                
    47  2007918 ANNA ESCODA SABATER                     NO CLUB        GOES5                
    49  1410463 JOSE RAMON FERNANDEZ PORTERO            FARRA_O        KOMANDO VIEJOVEN     
    50  2007919 MARIA JOSE MATEO MARIA                  NO CLUB        KOMANDO VIEJOVEN     
    56   886789 FRANCESC FERRER PEREZ                   ALIGOTS        MACFRAN              
    57  2007924 MACARENA FERNANDEZ TRUJILLO             NO CLUB        MACFRAN              
    65  8080577 VIRGINIA GUELL ROVIRA                   XXO            NA'FENT              
    66  8148073 JORDI ARUMI CASADEVALL                  XXO            NA'FENT              
    67  7204810 SASHA CRISTOFOL CLOUGH                  NO CLUB        NOSTROMO             
    68  7204841 ENRIC TURON TRIOLA                      NO CLUB        NOSTROMO             
    69  7204850 JOSEP TURON TRIOLA                      NO CLUB        NOSTROMO             
    70  7207076 SERGI JUANES MENDOZA                    NO CLUB        NOSTROMO             
    77  7200047 XAVIER VALLDEPERAS BELMONTE             NO CLUB        ORIENTATEIA          
    78  7200048 GARCIA STRINO QUIM                      NO CLUB        ORIENTATEIA          
    83  2007930 JORDI NONAY PONT                        NO CLUB        PERESTROIKA          
    84  2007931 ALBERT PLANAS AULADELL                  NO CLUB        PERESTROIKA          
    85  2007932 JOAN MASFERRER SALA                     NO CLUB        PERESTROIKA          
    86  2007933 JOSEP PERALTA SANCHEZ                   NO CLUB        PERESTROIKA          
    87  7203794 JORDI ARMENGOL MARTINEZ                 FARRA_O        PICAFITES            
    88  7206858 CLARA PANELLA BARO                      FARRA_O        PICAFITES            
   109  1403309 OSCAR ARNAN ESTEVE                      NO CLUB        TIRAMILLES TEAM      
   110  2007946 JORDI ARNAN ESTEVE                      NO CLUB        TIRAMILLES TEAM      
   116   919230 JESUS SANCHEZ VAZQUEZ                   NO CLUB        TXUSQUIM             
   117  1302759 QUIM QUADRADA JANE                      NO CLUB        TXUSQUIM             
   123  2007952 XENIA GIRALDO VALLES                    NO CLUB        XINO XANO TEAM       
   124  2007953 MELQUIADES GIRALDO VAZQUEZ              NO CLUB        XINO XANO TEAM